Ringsmed – platforma e-learningowa

Ringsmed to młoda, innowacyjna firma telemedyczna, powstała w 2019 roku. Swoją działalność przedsiębiorstwo opiera głównie o wsparcie branży medycznej, jak i technologicznej. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest tworzenie nowych usług, produktów medycznych, wykorzystując przy tym rozwiązania telemedyczne ułatwiające stałe kontrolowanie stanu zdrowia pacjenta, czy to na Szpitalnych Oddziałach Ratownictwa, czy w warunkach domowych.

Z połączenia doświadczenia w obu tych obszarach – medycyny oraz technologii informacyjnych – oraz w odpowiedzi na potrzeby naszych kontrahentów, stworzona została platforma e-learningowa. Platforma pozwalająca naszym kontrahentom na promocję ich treści z szeroko pojętej dziedziny medycyny – ale nie tylko – jak i naszym odbiorcom na konsumpcję treści zawsze o najwyższym poziomie merytorycznym.

Jeżeli jesteś firmą, która chce poszerzyć zakres swojej działalności oraz wypromować swoje nagrania szkoleniowe na nowych rynkach, nie tylko w dziedzinie medycyny, to zgłoś się do nas, a my zajmiemy się resztą! Kontakt przy pomocy formularza kontaktowego na stronie.

Jeżeli natomiast jesteś użytkownikiem poszukujących wartościowych szkoleń, to zapraszamy Cię do zapoznania się z tworzoną przez nas wraz z naszymi kontrahentami, ofertą szkoleniową!

Copyright © 2021 Ringsmed sp. z o. o. | Polityka prywatności